zařízení

Xanes LED baterka má svítivost 1800 lm, vodě odolnost, dobíjení přes USB a stojí jen 10 €!

Značka Xanes přichází s parádní outdoorovou LED baterkou, která tě nadchne svým vlastnostmi. Poměr kvality a ceny z ní činí skutečně velmi zajímavý a dostupný produkt.

Neuvěřitelný poměr ceny a výbavy

Jde o novinku, kterou si můžeš předobjednat za skvělou cenu pouhých 10 € / 258 kč u známého prodejce Banggood. Poštovné s názvem Standard Shipping je zcela zdarma a nakolik je cena baterky nízká, nehrozí žádné celní poplatky.


kupónová cena
24,13 €
24,13 €
Kupón
výprodej

1800 lm, vodě odolnost a mnohem více

LED baterka XANES 3320 je dodávána s výkonnou LED diodou XHP50, Která má životnost až 100 000 hodin. Intenzita záření je na úrovni 1800 lumenů. Má 5 různých módů svícení: silné světlo, střední intenzita, slabé světlo, stroboskopické světlo a pomalé SOS blikání.

má rozměry 17,5 x 5 cm a hmotnost 313 gramů. Tělo baterky je vyrobeno ze slitiny hliníku. Je lehké a přitom tvrdé a odolné vůči poškození. V případě potřeby je možné tělo baterky použít i na jiné účely, například údery, rozbití skla a podobně.

Svítilna Xanes 3320 má navíc certifikát odolnosti vůči vodě IP6. Svítilna je dodávána ve dvou barevných provedeních: černá nebo kamufláž. Zařízení má vestavěný akumulátor s dlouhou životností. Nabíjení probíhá pomocí přibaleného kabelu z jakéhokoliv USB portu.

Vzhledem ke své vlastnosti je LED baterka Xanes 3320 vhodná pro milovníky sportu v přírodě a na některé outdoorové aktivity, jako je myslivost, jízda na kole, horolezectví, kemping a podobně.

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *