zařízení

WLtoys 4 × 4 RC auto s rychlostí až 50 km / h i LED světly poskytne pořádnou dávku zábavy za výbornou cenu

I ty si liboval v dětství autíčka na dálkové ovládání? Tento druh zábavy má dokonce pravidelně své vlastní závody a svůj výkonný model si nyní můžeš za skvělou cenu zakoupit i ty. Konkrétně prostřednictvím známého e-shopu Banggood.com.

Velmi dobrá cena

Prodejce do akční nabídky zařadil model RC auta od výrobce WLtoys, který nabízí pořádnou dávku zábavy díky 4 × 4 pohonu či vysoké rychlosti. V bleskovém výprodeji ho můžeš mít výrazně levnější. Navíc jde o ideální vánoční dárek nejen pro malé, ale i velké.


kupónová cena
103,06 €
103,06 €
Kupón
výprodej

???? Deal Planet TIP: V objednávce doporučujeme zvolit dopravu Prioritní linie EU. Je za malý poplatek a tato doprava ti zaručí doručení bez jakýchkoliv dalších poplatků. Clo a DPH za tebe zaplatí prodejce. Cena ve slevě je tak pro tebe finální, kterou zaplatíš.

Pohon 4 × 4 a rychlost až 50 km / h

Profesionální modely často nabízejí opravdu výkonné specifikace. Ačkoli tento model je určen spíše pro zábavu, za své specifikace se rozhodně nemusí stydět. Kvalitní a odpružená konstrukce s pohonem všech kol a bohatou měrou zvládání nerovností se hodí vhod zejména při náročných podmínkách v exteriéru jako kameny, písek apod.

WLtoys 12428 model to skutečně zvládne, a to dokonce s maximální rychlostí až 50 km / h. nabízí také pohon všech kol 4 × 4, Díky čemuž se s ním vyřádit iv terénu.

Model se prodává v měřítku 1:12, Jeho hmotnost se zastavila na úrovni 1435 gramů. Rozměry samotného modelu terénního auta se zastavili na hodnotě 42 x 24,5 x 18 centimetrů. potěší LED osvětlení modelu a chybět nemůže ani ovladač s tradičním kolečkem pro ovládání čtyř směrů - dopředu, dozadu, doleva a doprava.

Dosah 100 metrů

Frekvence dálkového ovládání je 2,4G, ovládání vyžaduje 2 kusy 1,5W AA baterií. které nejsou součástí balení. Dálkové ovládání má dosah přibližně 100 metrů. Samotné auto je napájeno Li baterií s kapacitou 1500 mAh, Která je součástí balení.

Nabídne 10 minut jízdy na plný výkon a nabije se za přibližně 3 hodiny. Pokud si chceš i ty užít zábavu s rychlým a šikovným modelem na dálkové ovládání, neváhej a využij aktuální skvělou nabídku s nízkou cenou.

Více článků o bláznivých čínských výtvorech posíláme i e-mailem. 👇

související příspěvky

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *