zařízení

H96 Max X3 je jeden z nejvýkonnějších TV boxů. Má 4 GB RAM, 128 GB paměť, podporuje 8K a má parádní cenu

značku H96 si u nás už měl možnost vidět. Nabízejí hlavně TV boxy v dobrém poměru ceny a kvality. jejich model X3 podporuje až 8K rozlišení, má dostatečný výkon i zajímavý kruhový tvar s displejem.

Prodejce Banggood si pro nás připravil bleskový výprodej, ve kterém nabízí TV box za velmi výhodnou cenu!


kupónová cena
59,42 €
59,42 €
Kupón
Výprodej

Doporučujeme ti samozřejmě dopravu Prioritní linie EU, Jelikož se objednává z čínského skladu. Za tu si musíš připlatit, ale garantuje žádné poplatky navíc (bez cla a DPH).

Zajímavý kruhový design i s displejem

H96 Max X3 má kruhový design a vcelku kompaktní rozměry. displej zobrazuje čas, připojení a pár dalších praktických notifikací.

Při televizi ho tedy můžeš využít i jako praktické hodiny. má rozměry 114 x 21 mm a váhu 400 gramů. V balení přichází i s ovladačem.

Pořádný výkon a Android 9.0

Uvnitř obsahuje až 4 GB RAM, Co je na TV box slušná kapacita. Jako hlavní čip pro zpracování procesů byl použit 64bitový Amlogic S905X3 s jádry ARM Cortex-M.

obsahuje i 128 GB úložiště na nějaké ty data a aplikace. Je typu eMMC, RAM je typu DDR3.

Systém je položen na operačním systému Android 9.0 s úpravami od výrobce. Podporuje tedy běžné aplikace z Google Play jako YouTube, Netlfix či Spotify.

Od výroby obsahuje také například Google Chrome a můžeš bez problémů surfovat po internetu. Z obyčejné televize tak budeš pořádnou smart TV.

Podpora 8K, bohaté rozhraní

TV box dokáže zpracovat až 8K rozlišení, které pak konvertuje na stále vysoké 4K rozlišení. Výstupní rozlišení je tedy 4K.

Na boční straně se rozprostírá slot na SD kartu, SPDIF port, AV, HDMI, Ethernet, USB 2.0 a USB 3.0 porty. Má tak tedy to hlavní a něco navíc.

Bluetooth i Wi-Fi

Konektivitu doplňuje ještě i Bluetooth a Wi-Fi. Pokud nemáš LAN kabel, stačí se připojit na domácí síť.

Přes Bluetooth lze připojit externí zařízení a využít i gamepad na hraní her. Pokud danou hru zvládne TV box, můžeš přeměnit svou televizi na náhradu herní konzole.

související příspěvky

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *