zařízení

Teclast F5 R je ultrabook s 360 ° otočným displejem a procesorem 9. generace. Dostal výraznou slevu.

Teclast je čínská společnost zaměřena hlavně na segment notebooků. Snaží se přinášet levné výrobky, ale stále se standardní výbavou a někdy i přidanou hodnotou ve formě lepších parametrů.

Model F5 R je ultrabook jen s 1 kg hmotností, 360 ° otočným displejem, Intelem 9. generace či výdrží 9 hodin. Skvělý partner na cesty.

Skvělý kupón is dárkem

E-shop Banggood nám často nabízí skvělé kupónové ceny a Teclast F5 R není výjimkou. K dispozici je dokonce EU Priority Line doprava zcela zdarma.

Aby toho nebylo málo, k notebooku dostaneš i tašku na přenášení, Také zcela zdarma.


kupónová cena
272,02 €
332,50 €
Kupón
BGHUC40558

Displej ohneš až na druhou stranu

Hlavní specialitou Teclastu F5 R je jeho 360 ° otočný IPS displej. Můžeš si ho tedy přizpůsobit přesně podle potřeby. má Full HD rozlišení a velikost 11,6 palců.

Zajímavostí je možnost ovládání stylusem, který ale není součástí balení.

Má klasický poměr 16: 9 a vpředu se nachází také 1 MPx webkamera. Obsahuje také vestavěný mikrofon, takže jsou možné i videohovory.

Intel 9. generace a 8 GB RAM

Uvnitř pracuje na plně obrátky procesor Intel Celeron N3450 s maximálním taktem 2,2 GHz Je vyráběn 14 nm technologií a sekunduje mu i integrovaná grafika Intel HD Graphics 500.

dále obsahuje 8 GB RAM paměti typu DDR3. Aby byl svižný a zachoval si rychlost, použitý bylo úložiště typu SSD s kapacitou 256 GB. Systém bude tak dostatečně rychlý.

Slušná výdrž a kovový design

O napájení se stará 7000 mAh baterie a výrobce slibuje výdrž přes 9 hodin při prohlížení webu. Nabíjení probíhá přes USB Type-C port, což kvitujeme.

Notebook je jak jsme již zmínili velmi lehký a také tenký (pouze 13 mm). Má stříbrný kovový design a rozměrově je tedy velmi kompaktní.

Takový notebook je určený hlavně pro lidi, kteří jsou často na cestách a potřebují během toho pracovat. 11,6 "displej není pro každého.

HDMI, Windows 10 a bezdrátové připojení

Samozřejmostí je bezdrátové připojení pomocí Wi-Fi v obou pásmech a také Bluetooth 4.2 standardu. Obsahuje i HDMI port či USB porty.

Operační systém je Windows 10 v anglickém jazyce, no pomocí Wi-Fi je možné nainstalovat i další jazyky.

Více článků o bláznivých čínských výtvorech posíláme i e-mailem. 👇

související příspěvky

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *