zařízení

Ultra-levný robotický vysavač z Číny má sací výkon 1800 pa a 400 ml nádobu na prach. Stojí jen 26 €

Čína je země neomezených možností, což dokazují šílenými produkty, které vycházejí z jejich továren. V nabídce osvědčeného prodejce elektroniky Banggood se objevil neuvěřitelně levný robotický vysavač.

Neuvěřitelná kombinace funkcí a ceny

Bowa - robotický vysavač je v nabídce za neuvěřitelných 26 € / 674 kč a přitom má funkce robotických vysavačů, které stojí stovky eur. Tento malý velký stroj má průměr 258 mm a hmotnost pouze 580 g. Díky své výšce 68 mm podleze i ty nejnižší prostory.


kupónová cena
34,08 €
34,08 €
Kupón
výprodej

Je vhodný pro úklid hladkých povrchů jako jsou dlažby, dřevěné či laminátové podlahy a podobně. Za jednu hodinu dokáže vyčistit 100 až 150 m². Vysavač má dvě rotační kartáče, nasávací prostor a utěrku na setření tekutin z podlahy.

Jeho sací výkon je neuvěřitelných 1800 PA při hladině hluku přibližně 40 dB. Jen pro srovnání, se stejným sacím výkonem přišel i Xiaomi Mi Robot Vacuum. Kapacita nádobky na odpad je dostačujících 400 ml.

Jeho provozování není vůbec složité, protože proces úklidu se spouští jediným tlačidlom.Na jedno nabití dokáže vysavač BOWA pracovat přibližně 100 minut. Doba nabíjení je přibližně 3 hodiny.

Robotický vysavač BOWA se nabízí ve třech barevných provedeních a to slonovinová bílá, studená černá nebo šedá mlha.

související příspěvky

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *