zařízení

Teclast P10S je brutální levný 10,1-palcový tablet s LTE, Bluetooth 5.0 i GPS

Tento tablet tě přesvědčí o tom, že i nemožné je možným. Teclast P10S má deset palcový displej, osmejadrový procesor, Android 9.0 Pie a navíc podporuje i 4G. To vše v ceně výrazně nižší než je 100 € / 2 582 kč. Že nevěříš? Tak čti.

Pořádně nízká cena

Tablet Teclast P10S je novinkou, má skvělou výbavu v poměru k ceně, za kterou je nyní dostupný na předobjednávku. Navíc k němu prodejce Banggod nabízí kupón na slevu. Po jeho zadání je konečná cena zařízení nižší než 82 € / 2 120 kč.

???? Deal Planet TIP: V objednávce doporučujeme zvolit dopravu Prioritní linie EU. Je zcela zdarma a tato doprava ti zaručí doručení bez jakýchkoliv dalších poplatků. Clo a DPH za tebe zaplatí prodejce. Cena ve slevě je tak pro tebe finální, kterou zaplatíš.


kupónová cena
79,35 €
96,99 €
Kupón
BGP10S89P

zajímavá výbava

Pojďme po pořádku. Tablet má rozměry 240 x 150 mm a příjemnou tloušťku pouze 7.9 mm. Hmotnost je 700 g, což není málo, ale na velký displej a silný akumulátor je to standard.

IPS LCD displej má úhlopříčku 10,1 palce a skvělé rozlišení 1200 x 800 pixelů. Jde o 2,5D multidotykový panel od značky Sharp s vysokým kontrastem.

Zařízení pohání 64 bitový osmijádrový procesor s výkonem 1,6 GHz. Tato verze má 2 GB RAM a 32 GB úložiště, které lze rozšířit až 128 GB microSD kartou v samostatném slotu. Výbava postačuje na bezproblémový chod předinstalovaného Andorid 9.0 Pie se všemi jeho výhodami.

Teclast P10S má i slot na SIM kartu s podporou 4G sítí. Naše pásmo B20 však mezi podporovanými není. To však nepřekáží tomu, aby si s tabletem mohl telefonovat, nebo surfovat po internetu.

Na připojení můžeš využít i WiFi v pásmech 2,4 GHz i 5 GHz. Z bezdrátových sítí ještě zmíníme populární Bluetooth ve verzi 5.0. Tablet podporuje lokalizační služby prostřednictvím modulu GPS. Má microUSB konektor i 3,5 mm jack pro připojení jakýchkoli sluchátek.

Kromě této parádní výbavy má ještě dvě kamery. Přední kamera na telefonování i self má rozlišení 2 MPx. Zadní kamera má rozlišení 5 MPx i automatické zaostřování. To není žádná sláva, ale tablet není zařízení, které je primárně určeno k fotografování.

Akumulátor má kapacitu 6000 mAh, což postačuje například na 10 hodin přehrávání videa.

související příspěvky

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *