Ostatní

Hlídání ceny je nová funkce na Deal Planet. Poklesy cen přímo na tvůj e-mail

Deal Planet jsme spustili za účelem Zpohodlněním nákupů z Číny. Nabízíme ti hned několik intuitivních funkcí, díky kterým vždy najdeš ten nejvýhodnější "díl". Porovnávání ceny, cenová historie produktů či nejlepší kupóny nyní doplňujeme o další velmi praktickou novinku.

Sledujeme poklesy cen za tebe

Znáš to. Zaujal tě nějaký produkt, začneš si o něm číst, hledat nejlepší ceny (přes cenové srovnání na Deal Planet 🙂). Stále však nejsi pevně rozhodnut, že právě takovou sumu si za něj ochoten zaplatit. Zde přichází novinka na DealPlanet.sk - hlídání ceny.

Prostřednictvím této funkce sledujeme poklesy cen za tebe a jakmile produkt zlevní pod tebou nastavenou hodnotu, pošleme ti o tom e-mail. O nejnovější a nejnižší ceně tak budeš vědět prakticky ihned, jak přidáme na web nový kupón.

Odpadá ti tak "starost" neustále sledovat vývoj ceny daného produktu. Přidáme nový kupón, ale ty budeš zrovna na odpolední kávě. Náš systém se o vše postará a ihned ti zašle e-mail s informací o ceně. Vedle vychutnávání si kávičky tak dokážeš ještě dobře ušetřit.

Jak nastavit hlídání ceny?

Je to opravdu jednoduché. V každém produktu najdeš umístěno tlačítko "Hlídat cenu". Stačí na něj kliknout, vyplnit e-mailovou adresu, vybrat si barvu produktu (pokud jsou dostupné více), vyplnit tvou vysněnou cenu a potvrdit.

Do tvé schránky ještě přijde potvrzovací e-mail o nastavení hlídání ceny, aby sis byl jistý, že funkce je opravdu nastavena.

Doufáme, že tato novinka na DealPlanet.sk se ti líbí a najde si u tebe reálné využití. Pokud by si narazil na jakýkoliv problém na naší stránce, neváhej nás kontaktovat.

Příjemné nakupování!

související příspěvky

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *