zařízení

Toto jsou smart hodinky Zeblaze Crystal 3. Mají barevný IPS displej, 7-denní výdrž a šíleně nízkou cenu

Smart hodinky Zeblaze Crystal 3 nám ukazují, čeho všeho jsou Číňané za nízké ceny schopni. hodinky disponují barevným IPS displejem, Změří různé údaje o naší fyzické aktivitě či spánku a mají dlouhou 7-denní výdrž.

V předobjednávkách se prodávají jako teplé rohlíky, a to i díky lákavé ceně jen 17,70 € s kupónem. Pokud se i ty rozhodneš pořídit si tyto hodinky, doporučujeme zvolit dopravu Air Parcel Register, která je cenově nejvýhodnější a dostaneš k ní i sledovací číslo. Doručení potrvá od 7 do 35 dní.

Kupón platný pro všechny tři barvy


kupónová cena
10,83 €
12,77 €
Kupón
BGCR3

Krásný barevný IPS displej

Displej smart hodinek Zeblaze Crystal 3 má oválný tvar, velikost 1.3 "palce a rozlišení 240 x 240 pixelů. Jde o IPS displej, který vyniká krásnými barvami a dobrou čitelností.

Přes aplikaci si můžeš vybrat z různých ciferníků a přizpůsobit si tak vzhled. Ovládání displeje funguje velmi jednoduchým překlikávání se mezi nabídkou.

Dlouhá výdrž a rychlé nabíjení

Hodinky mají baterii s kapacitou 200mAh, která disponuje skvělou výdrží. Při stand-by režimu mluvíme o výdrži až 15 dníPokud budeme hodinky využívat více, jejich výdrž se tím sníží na 7 dní.

Nabíjení těchto smart hodinek však není žádným utrpením. Z 0% na 100% jejich víme nabít již za 2 hodiny, a to pomocí zabudovaného USB konektoru. Najdeme ho na boční straně hodinek poté, co dáme dole náramek. Tato vychytávka od výrobce nás odlehčuje od potřeby vlastnit speciální nabíjecí kabel.

Díky těmto vlastnostem víme hodinky využívat opravdu naplno a nemusíme neustále čelit vybité baterii.

Měření aktivit, spánku a propojení s aplikací

I přes velmi nízké ceně hodinek se z množství funkcí neubralo. Ze spodní strany hodinek najdeme vylepšený snímač tepu, který má na starosti kontrolu našeho zdraví.

Na své si přijdou i sportovci. S hodinkami víš změřit všechny potřebné údaje, včetně počtu ujetých kroků, kilometrů či spálených kalorií. Na výběr máš i kopu sportovních aktivit, od plavání, přes cyklistika, až po běh.

Kvalitní spánek je to, co potřebuje každý z nás a vědí o tom i Zeblaze Crystal 3. Zaznamenávají nám veškeré údaje o spánku, na základě kterých víme kvalitu spánku zlepšit.

Hodinky lze spárovat s aplikací Happy Sports, v níž najdeš všechny údaje na jednom místě. K smartphonu se připojíš pomocí Bluetooth 4.0 a nastavit si můžeš upozornění pro příchozí hovor, zprávy či změnit design ciferníku.

Ultra-lehká hmotnost a kompaktní rozměry

Jedna z obrovských předností těchto hodinek je jejich nízká hmotnost. Váží pouze 27 gramů, takže na ruce jejich téměř nebudeš cítit.

Rozměry hodniek jsou 40.5mm x 35.5mm x 12mm a délka řemínku je 190mm, díky čemuž si je kolem zápěstí může dát každý.

Na výběr ze tří barev řemínku

Zeblaze Crystal 3 mají dostupné tři barvy řemínku. Klasický černý, zelený a pro dívky bordový. Náš kupón můžeš uplatnit na kteroukoli z nich.

Více článků o bláznivých čínských výtvorech posíláme i e-mailem. 👇

související příspěvky

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *