zařízení

Silný konkurent pro Mi Band 4: Honor Band 5 s AMOLED displejem, výdrží 20 dní a ještě nižší cenou

Huawei a Honor mají už pár fitness náramků za sebou a tedy věděli, do čeho je třeba jít. Novým Honor Band 5 chtějí konkurovat velmi oblíbenému Mi Bandu 4 se svým barevným AMOLED displejem, rozšířenými funkcemi sledování aktivit a výdrží 20 dní.

Představený byl teprve nedávno, ale v ověřeném e-shopu Cafago je již dostupný v bleskovém výprodeji jen za 24,99 € / 646 kč (Žádný kupón nepotřebuješ, cena je přímo na stránce prodejce). Cenově se tak dostal dokonce pod Mi Band 4!


kupónová cena
33,14 €
33,14 €
Kupón
výprodej

Barevný AMOLED a výdrž 20 dní

Na přední straně se nachází podobně jako u Mi Bande 4 0,95 "barevný AMOLED displej s rozlišením 240 x 120 px. Díky němu bude tak mnohem lepší viditelnost a vyniknou barvy.

Výdrž by měla být také stejná při stand-by režimu a to 20 dní. Huawei se tak držel zejména parametrů konkurenčního náramku. Svítilna má kapacitu 100 mAh.

Notifikace a pokročilejší sledování aktivit

Samozřejmostí jsou oznámení na příchozí hovory, sms či zprávy z aplikací. Na některé z nich se dá přímo interagovat, jako například ignorovat hovor či vypnout budík.

Náramek dokáže měřit srdeční aktivitu a také upozornit na nepravidelnou aktivitu, měřit spánek či různé druhy sportů.

speciální sledování aktivity dostalo plavání, kde náramek pozoruje záběry ve vodě, rychlost a vzdálenost a na základě toho vyhodnocuje podrobnější statistiku.

8 druhů hlavních obrazovek

To jak bude vypadat hlavní obrazovka je jen na tobě. Od výrobce máš na výběr až 8 různých designů. Ty si můžeš jednoduše změnit v nastaveních.

Náramek se dá použít i jako ovladač na focení šelf fotek. má i vodotěsnost 5ATM a je ho možné ponořovat až do hloubky 50 metrů stejně jako Mi Band 4. Na připojení používá Bluetooth 4.2.

Více článků o čínských gadgety i na tvůj e-mail. 👇

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *