základní info

vznik společnosti
2004

sídlo společnosti
Čína

Popularita obchodu
Střední

TomTop je další z nejspolehlivějších čínských e-shopů. Dobré jméno si vybudoval díky spolehlivému doručení a výborné zákaznické podpoře. Zaměřuje se zejména na prodej elektroniky, vychytávek do domácnosti a oblečení. V nabídce najdeme produkty známých značek, ale i méně známých s čínským původem. Co se cen týče, vyplatí se spíše levnější gadgety a zboží z evropských skladů. Ty má prodejce až 4 a nejvýhodnější nabídky pro Čechy a Slováky jsou z německého skladu. Velkou výhodou je doručení s názvem Duty Free Shipping, kdy zákazník nedoplácí žádné poplatky navíc. V drtivé většině je poštovné zdarma a doručení u tohoto typu dopravy trvá 7 - 15 pracovních dní. Prodejce se zaměřuje na akcie prostřednictvím bleskových výprodejů, kupóny poskytuje jen sporadicky. S prodejcem TomTop jsme v přímém kontaktu a pro naše zákazníky nabízíme rozšířený zákaznický servis, pomoc při reklamaci a další z našich výhod.

pozitiva
  • Live chat pro řešení problémů dostupný 24/7
  • Doprava Duty Free Shipping - doručení do Evropy bez dalších poplatků
  • U většiny produktů je doručení zdarma, pokud je zpoplatněno tak velmi levně
  • Výhodné ceny na levnější sortiment
  • Pravidelné akce na produkty v evropských skladech s rychlým dodáním
  • Pokud je produkt dostupný v EU skladu, jeho cena je často nižší než v čínském skladu
  • Pro naše zákazníky poskytujeme rozšířenou zákaznickou podporu a pomoc při reklamaci
negativa
  • Méně zajímavé ceny na dražší produkty, jako například smartphony
  • Nemají evropské servisní centrum
Doprava

Duty Free Shipping

Nejvýhodnější způsob dopravy do Evropy. Neplatíte žádné další poplatky a cena produktu je výsledná. Balík má sledovací číslo. Doručení při tomto způsobu dopravy trvá přibližně 7 až 15 dní.

priority Shipping

Běžný balík se sledovacím číslem a urychlenou dopravou. U produktů nad 22 € bude váš balík zastaven na celnici. Vhodné pro levné produkty. Doručení trvá přibližně 4 až 7 pracovních dní.

Standardní doprava

Běžný balík se sledovacím číslem. U produktů nad 22 € bude váš balík zastaven na celnici. Vhodné pro levné produkty. Doručení trvá přibližně 15 až 25 pracovních dní.

Zrychlená doprava

Doručení z EU skladu pomocí kurýra. Neplatíte žádné další poplatky. Doručení je rychlé a balík má sledovací číslo. Doručení trvá přibližně 3 až 5 pracovních dnů.

výběr

Elektronika

Oblečení & móda

spotřebiče

Dům & zahrada

Auto & Moto

Hračky

Šperky

nářadí

platební metody

kartou online

paypal

Převodem na účet

dobírka

Majetek 1

GPay