základní info

vznik společnosti
2012

sídlo společnosti
Čína

Popularita obchodu
Vysoká

Geekbuying patří do TOP 5 nejpopulárnějších a nejspolehlivějších čínských e-shopů. Za 7 let působení na trhu si vybudovali velmi dobré jméno, právě díky výborné zákaznické podpoře, přátelským cenám a spolehlivým přepravním metodám. Hlavním sortimentem prodejce Geekbuying je elektronika a vychytávky různého druhu, v jejich nabídce však nalezneme i oblečení a doplňky. Velkým plusem obchodníka jsou přepravní metody EU a HKEU Priority Line, při kterých prodejce za tebe vyřídí všechny celní poplatky. Doručení je mimořádně spolehlivé av průměru trvá 7 - 15 pracovních dní. Prodejce disponuje několika sklady v Evropě, včetně Španělska, Polska, Německa či Itálie. Pro Čechy a Slováky je nejvýhodnější objednávat z polského a italského skladu, kde jsou nejnižší poplatky za poštovné. Kromě rychlého dodání se EU sklady prodejce vyznačují i ​​bohatým sortimentem a častými výhodnými nabídkami. S prodejcem Geekbuying úzce spolupracujeme a díky dobrým vztahům dokážeme našim zákazníkům nabídnout rozšířenou zákaznickou podporu, pomoc při reklamaci a v neposlední řadě i speciální slevové kupóny.

pozitiva
 • Jeden z nejspolehlivějších čínských e-shopů s dlouholetým působením na trhu
 • Výborná zákaznická podpora, ochotné řešení každého problému
 • Výhodné ceny a pravidelné slevové kupóny
 • Spolehlivé metody dopravy EU a HKEU Priority Line bez nutnosti doplácení celních poplatků a DPH (vyřídí prodejce)
 • Několik skladů v Evropě s bohatým sortimentem a rychlým doručením
 • Evropské servisní centrum (smartphony lze servisovat v Polsku)
 • Rozšířená zákaznická podpora pro naše zákazníky (v případě problému můžeš kontaktovat přímo nás)
 • Možnost nakupování přes intuitivní mobilní aplikaci
 • Možnost dodatečné slevy pro studenty (přes tento link)
negativa
 • Nepatří mezi nejlevnějších (jako například Aliexpress či Banggood)
 • Jen 1 letá záruka, podobně jako ostatní čínský prodejci
Doprava

Prioritní linie HKEU

Nejvýhodnější způsob dopravy do Evropy. Neplatíte žádné další poplatky a cena produktu je výsledná. Balík má sledovací číslo. Doručení při tomto způsobu dopravy trvá přibližně 7 až 15 dní.

Registrovaná letecká pošta

Běžný balík se sledovacím číslem. U produktů nad 22 € bude váš balík zastaven na celnici. Vhodné pro levné produkty. Doručení trvá přibližně 15 až 30 pracovních dní.

DPD Express (EU)

Doručení z EU skladu pomocí kurýra. Neplatíte žádné další poplatky. Doručení je rychlé a balík má sledovací číslo .. Doručení trvá přibližně 2 až 7 pracovních dní.

Europe-Express (EU)

Doručení z EU skladu pomocí kurýra. Neplatíte žádné další poplatky. Doručení je rychlé a balík má sledovací číslo .. Doručení trvá přibližně 4 až 5 pracovních dní.

Prioritní linie EU

Nejvýhodnější způsob dopravy do Evropy. Při této dopravě neplatíte žádné další poplatky a cena produktu je výsledná. Balík má sledovací číslo. Doručení trvá přibližně 7 až 15 pracovních dní.

Letecká pošta

Běžný balík bez sledovacího čísla. U produktů nad 22 € bude váš balík zastaven na celnici. Vhodné pro levné produkty. Doručení trvá přibližně 30 až 40 pracovních dní.

DE UPS Express (EU)

Doručení z EU skladu pomocí kurýra. Neplatíte žádné další poplatky. Doručení je rychlé a balík má sledovací číslo. Doručení trvá přibližně 1 až 2 pracovních dnů.

Italy-DHL (EU)

Doručení z EU skladu pomocí kurýra. Neplatíte žádné další poplatky. Doručení je rychlé a balík má sledovací číslo. Doručení trvá přibližně 4 až 5 pracovních dnů.

výběr

Elektronika

Oblečení & móda

spotřebiče

Dům & zahrada

Auto & Moto

Hračky

Šperky

nářadí

platební metody

kartou online

paypal

Převodem na účet

dobírka

Majetek 1

GPay