Ostatní

Toto je značka Blitzwolf: Druhé čínské Xiaomi s kvalitními produkty za ještě dostupnější ceny

V Číně je množství společností, které se chtějí podobat Xiaomi nebo se jim alespoň přiblížit. No ne vždy je možné si při takovém množství produktů a jejich nízké ceně udržet stále dobrou kvalitu.

Toto se ale čínské značce Blitzwolf překvapivě daří a chrlí jeden skvělý produkt za druhým se stále výhodnou cenou. Jedná se mimochodem o značku oblíbeného čínského e-shopu Banggood.

Jak vlastně začali?

Píše se rok 2015 a Blitzwolf přinesl na trh jejich první produkt Power 3S, což je rychle-nabíjecí adaptér pro všechny druhy kabelů. Pokryly tak díru na trhu a začali vyrábět dále produkty v segmentu nabíječek, kabelů a smart domácnosti.

My jsme na tuto značku poprvé narazili právě při nabíjecích kabelů. Zaujala nás hlavně jejich kvalita a nesrovnatelně nižší cena, například v české Alzey.

Nyní už stovky produktů

Společnosti se začalo dařit a roste rychlým tempem. Do portfolia jim přibyly kategorie jako tablety, bezdrátová sluchátka, IoT produkty, osvětlení, TV SoundBar, audio či počítačové příslušenství.

Kategorie smartphonů má ale obrovskou konkurenci, do které Blitzwolf bez kvality nechce zasahovat. Proto u nich najdeme maximálně tablety.

Nechybí audio výrobky

Množství lidí si oblíbilo právě bezdrátová sluchátka či jejich TV Soundbar.

My jsme měli možnost vyzkoušet model sluchátek BW-FYE6 a musíme říci, že se jedná o opravdu povedený kousek.

Slušná kvalita materiálu, dotykové ovládání, 24-hodinová výdrž či USB Type-C nabíjení - to je přesně to co chceme při produktech s dobrými cenami vidět.

Kvalita iv IoT segmentu

Podobně jako Xiaomi či Apple, i Blitzwolf má vlastní ekosystém produktů. Díky jejich aplikaci víš ovládat různé smart produkty a sestavit si smart domácnost.

Smart zásuvky, IP kamera, teploměr, smart klika či senzory udělají z tvé běžné domácnosti moderní. Pokud si nezakládá na značce a chceš ušetřit, Blitzwolf je určitě řešení pro tebe.

Solidní místo na trhu

Čínská značka se opravdu snaží. Jejich poměr ceny a kvality se nám velmi líbí a proto budeš jejich produkty vidět na našich stránkách častěji. Vybudovali si pevné místo na trhu a jejich hlavní partner Banggood se stará o doručování do všech koutů světa.

Právě díky kombinaci Banggodu a Blitzwolfu budeme mít tak možnost přinášet exkluzivní kupóny, detailní recenze jejich produktů a další spolupráce.

DealPlanet doporučuje:


kupónová cena
7,59 €
8,43 €
Kupón
12blitzw
kupónová cena
15,25 €
23,46 €
Kupón
BGBF27
kupónová cena
29,72 €
39,67 €
Kupón
BGUBW
kupónová cena
50,13 €
50,13 €
Kupón
výprodej
kupónová cena
75,96 €
75,96 €
Kupón
výprodej
kupónová cena
229,40 €
229,40 €
Kupón
výprodej

Odoberaj náš newsletter a neunikne ti žádný kupón. 👇

související příspěvky

Komentáře pro "Toto je značka Blitzwolf: Druhé čínské Xiaomi s kvalitními produkty za ještě dostupnější ceny"

 1. Igor píše:

  blitzwolf zaujal i mna v poslední době ... blitzwolf je vlastně přímo-nepřímý 🙂 konkurent pro znacku alfawise ktera se prodává pod gearbestom, pokud spravne dedukovat ... nebo ... ne?

  1. DealPlanet.sk píše:

   Dá se to tak brát, Alfawise je zase vlastní značka Gearbestu. Bliztwolf patří Banggoodu. Avšak kvalitou se tyto dvě značky nemohou srovnávat, zkoušeli jsme několik Alfawise produktů a nikdy více ...

   1. Igor píše:

    ja mam od nich (alfawise) vertikální mys a dávkovače mýdla .... myska slouzi jak mě už přes roku a dávkovací uz nefunguje ale ty jistě problémy mam i s dávkovačem ze Xiaomi portfolia ....

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *