zařízení

Magicsee N5 Plus je nadupadný TV Box se 4 GB RAM, 64 GB pamětí či podporou 8K. Má neuvěřitelnou cenu

Na slovenském trhu jsou populární v segmentu TV boxů zejména ty od Xiaomi. No Magicsee to chce změnit a nabízí svůj specifikacemi nadupaný TV box N5 Plus.

Zaujme zejména nejnovější chipset Amlogic S905X3, 4 GB RAM, 64 GB úložiště, Podpěra, podpora 8K, bohaté rozhraní, Android 9.0 zda možnost rozšíření úložiště až na 4 TB.

fantastická cena

Magicsee N5 Plus je úplná novinka, která svůj prodej odstartovala exkluzivní na Gearbeste. Ten ho má ve své nabídce v bleskovém výprodeji za velmi příjemnou cenu. Poměr ceny a výkonu je tedy více než výhodný.


kupónová cena
117,22 €
117,22 €
Kupón
výprodej

???? Deal Planet TIP: V objednávce doporučujeme zvolit dopravu Prioritní linie EU. Je zdarma a tato doprava ti zaručí doručení bez jakýchkoliv dalších poplatků. Clo a DPH za tebe zaplatí prodejce. Cena ve slevě je tak pro tebe finální, kterou zaplatíš.

nadupaný hardware

Magicsee N5 Plus svými specifikacemi připomíná počítač - a to doslova. Uvnitř pracuje čtyřjádrový procesor Amlogic S905X3 is grafickým čipem ARM G31 MP2. Nehrozí tak žádné načítání či přehřívání během sledování.

Obsahuje 4 GB RAM paměti a až 64 GB úložiště, což jsou na TV box úctyhodné čísla. Existuje i možnost rozšíření paměti až na 4 TB formou 2,5 "SSD či HDD disků.

Podpora 8K a FHD při 60 fps

Veškerý výkon se v krabičce soustřeďuje hlavně kvůli podpoře 8K. Velké video soubory potřebují větší výpočetní výkon, a tak Magicsee N5 Plus nemá žádný problém ani s přehráváním 8K UHD obsahu.

8K rozlišení funguje na 24 fps. 4K, 2K a FHD rozlišení si zase můžeš vychutnat na plynulých 60 fps.

Android 9.0 = mnoho možností

S operačním systémem Android 9.0 nejsi ničím limitován. Můžeš si z obchodu Play stahovat aplikace a využívat služby jako např. Netflix, Youtube či obyčejný prohlížeč.

TV box je připojen do sítě pomocí Wi-Fi a aby byly přenosové rychlosti co největší, dostupné jsou až 2 antény. Externí se stará zejména o nejlepší signál a interní anténa rychlost ještě více stabilizuje.

Velmi bohaté rozhraní

Určitě potěší přítomnost rychlého standardu USB 3.0. Obsahuje 1x USB 2.0 a skvělou zprávou je i slot na micro SD kartu.

Na zadní straně se nachází HDMI port, AV a SPDIF porty a také LAN pro připojení pomocí Ethernetu.

Více článků o bláznivých čínských výtvorech posíláme i e-mailem. 👇

související příspěvky

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *