zařízení

Smart RGB LED pásek od Blitzwolf má úžasné funkce v aplikaci av EU skladu stojí velmi málo

Čínská značka Blitzwolf je populární díky kvalitnímu a cenově dostupnému příslušenství k smartphonem. V jejich portfoliu však najdeme i produkty, které jsou z jiného soudku.

Toto je RGB LED pásek, který můžeš škálovat do neomezené délky, přes WiFi ho propojit s aplikací, v níž lze nastavit od barevných režimů, až po časovač pro spouštění světla.

Dostupný v EU skladu s rychlým dodáním

Tento produkt se dokonce nachází v EU skladem, Díky čemuž doručení zabere jen pár dní a poplatků za clo a DPH se netřeba obávat.

Doporučujeme zvolit dopravu EU Standard Shipping, Která je cenově nejvýhodnější a zároveň je spolehlivá. S naším kupónem koupíš tento LED pásek již od 15,75 €.

Na výběr z různých délek


kupónová cena
11,52 €
19,31 €
Kupón
12blitzw
kupónová cena
17,38 €
19,31 €
Kupón
12blitzw

Široká škála RGB barev

LED pásek nám nabízí až 16 milionů barev. Na jednom metru pásku najdeme až 30 RGB LED diod a 30 diod bílé barvy s teplotou barvy 4000K. Světlo září do 150 ° úhlu a jeho barvu lze měnit jednoduše v aplikaci.

Jednoduchá montáž, škálovatelná velikost

Montáž pásku je velmi jednoduchá. Po výběru místa jednoduše strhneme pásku zespodu a pásek nalepíme. Výhodou je, že drží na téměř jakémkoli povrchu.

Na LED pásku najdeme i značky, ve kterých jej lze přestřihnout. Díky tomu ho můžeš nalepit na požadovanou délku. Nakonec nám stačí pásek připojit k ovládacímu boxu, který spojíme s adaptérem a strčíme do zásuvky.

Délka pásku jsou 2 nebo 5 metrů, délka kabelu k ovládacímu boxu 1,5 metru, ze kterého následně vede 1,5-metrový kabel do adaptéru. Je možné je škálovat do neomezené délky.

Množství nastavení přes aplikaci

Pomocí aplikace Blitzwolf můžeme začít LED pásek využívat naplno. V nastaveních víme vybírat ze 16 milionů barev, z předvolených barevných módů či dokonce naplánovat čas, kdy se má pásek zapnout a kdy vypnout.

Při přehrávání hudby ze smartphonu ví pásek dokonce blikat v rytmu hudby.

Podpora hlasového ovládání

LED pásek je dokonce možné spárovat is hlasovým asistentem, měnit jeho barvu či ho zapínat pomocí hlasu. Podporuje všech asistentů Google Home, Alexa či IFTTT.

Výchozí barevné módy

V aplikaci Blitzwolf najdeme i 8 předvolených barevných režimů. Režim Noc nabídne jemné světlo, při kterém se dobře usíná, režim Party vás provede světelnými efekty a změnami barev.

Kromě toho má výchozí režimy čtení, silné záři, duhy, jemného světla či více.

Více článků o bláznivých čínských výtvorech posíláme i e-mailem. 👇

související příspěvky

Komentáře pro "Smart RGB LED pásek od Blitzwolf má úžasné funkce v aplikaci av EU skladu stojí velmi málo"

  1. Igor píše:

    tak blitzwolf pasik je cenově dostupnější než Xiaomi yeelight strip, takže volba je jasna? blitzwolf? nebo se vyplatí připlatit za yeelight? nemohli byste udělat srovnání těchto dvou LED pásek? dakujem

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *