zařízení

Laserový metr Xiaomi ATuMan LS-1 má dosah 40 metrů, přesnost na 2 mm a je pořádně levný

společnost Xiaomi přináší ve slevě prostřednictvím e-shopu Banggood.com další partnerský produkt. Tentokrát jde o šikovný digitální laserový metr ATuMan LS-1, Který se hodí jako praktická pomůcka iv rámci tvé domácnosti.

Velmi nízká cena

Pokud si chceš podobný gadget zakoupit již delší dobu, nyní je ta správná příležitost. V e-shopu Banggood.com lze zakoupit digitální metr Xiaomi ATuMan nyní ve slevě již za přibližně 10 eur / 250 Kč. Doprava Standard Shipping je navíc zcela zdarma.


kupónová cena
14,34 €
14,34 €
Kupón
BEZ KUPÓNU

Zpracování a funkce nezklamou

Produkt získal dokonce ocenění Německá cena iF Design pro rok 2019. Jde o lehké zařízení tenké pouze 1,6 cm a váhou jen 28 gramů. Vyznačuje se jednoduchým, ale praktickým ovládáním jedním tlačítkem. 

Stejně dobrá je i ergonomie a zařízení Xiaomi ATuMan LS-1 by mělo velmi dobře padnout do ruky. Získané informace následně zobrazí na podsvíceném LCD displeji. 

Měření je k dispozici na malé a střední vzdálenosti do 40 metrů, S přesností na 2 milimetry. Využití tak najde jak v interiéru, tak v exteriéru, při designu nebo rekonstrukci.

Baterie má kapacitu 180 mAh, Resp. až 3000 jednorázových měření. Baterii nelze vyměnit, avšak její dobíjení je k dispozici přes poměrně standardní microUSB konektor. Plusem je také možnost sledování výsledků měření v různých jednotkách. V nabídce je metr (m), palec (in) nebo stopa (ft).

Více článků o čínských gadgety na tvůj e-mail. 👇

 

zdroj: banggood.com

související příspěvky

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *