zařízení

Vyhřívaná bunda s teplotou až 50 ° C za nižší cenu než běžné bundy? Díky tomuto kupónu to je možné

Vychytávkou tohoto roku jsou i vyhřívané bundy do chladného počasí. Ty ti při nízkých venkovních teplotách dokáží zahřát textilii, a díky tomu se následně cítíš komfortnější a teplejší.

Jednu z vyhřívaných bund si navíc můžeš zakoupit za skvělou a nízkou cenu se slevovým kupónem prostřednictvím známého e-shopu Banggood.com.

Stojí méně než běžné bundy

Nízká cena s využitím našeho slevového kupónu se pohybuje na úrovni jen 33 €, přičemž bunda je dostupná ve čtyřech velikostech od L po 3XL. Doporučujeme zvolit ověřenou dopravu Air Parcel Rejstřík spolu s Traffic Insurance službou.

Díky ní se nemusíš bát poplatků za clo či DPH. Pokud by si je přece jen hradil, prodejce ti díky této službě dané prostředky v plné výši proplatí.


kupónová cena
45,60 €
45,60 €
Kupón
výprodej
kupónová cena
43,45 €
48,28 €
Kupón
affbg10
kupónová cena
15,04 €
27,85 €
Kupón
BGzmi1wg

Vyhřívání až do 50 stupňů Celsia

Inteligentní bunda nabídne "slim" styl, obsahuje i kapuci a je členěna pásy. Obsahuje výhřevnou složku a také USB napájení, přičemž vyhřívání bundy je možné na třech různých úrovních. Vyhřívání je k dispozici na zádech a krku. Tato bunda je typu "unisex", tedy určena jak pro pány, tak i pro dámské publikum.

Červená hodnota symbolizuje maximální výhřevnost na úrovni až 50 stupňů Celsia. Bílé světlo indikátoru signalizuje komfortní mód na úrovni 40 stupňů Celsia. Nechybí však ani režim pro šetření energie, modrý indikátor a 30 stupňů Celsia.

Samotný indikátor se nachází na přední straně bundy. Ovládání teploty je manuálně - tlačítkem.

Příjemným překvapením je i povrch bundy, který odpuzuje kapky vody, a tak déšť či sníh ti opravdu nenadělá problém. Bunda je napájena libovolným zdrojem 5V / 2A, zdroj však není součástí balení, a tak je nutné použít vlastní - například PowerBank.

související příspěvky

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *