zařízení

Výrobce nejlevnějších evropských koloběžek má nejnovější model s 350 W motorem vzadu. Má nízkou cenu

KUGO je již v segmentu elektrických koloběžek velmi dobře známá značka. Na našem trhu se proslavila zejména díky svému modelu KuGo S1. Nyní přichází s novinkou KUGO Kirin S1, Která přináší zajímavé parametry v kompromisu s velmi dobrou cenou.

Prodejce Geekbuying si pro nás připravil ještě lepší cenu s kupónem. Navíc je dostupná přímo z EU skladu, Což je perfektní spí!


kupónová cena
228,29 €
237,82 €
Kupón
NNN8THCHIGZ10

Balík ti bude tak doručen za velmi krátkou dobu jen 2-7 dní a zcela zdarma. Nemusíš se bát dalších poplatků za clo a DPH.

Bílá i černá barva

Koloběžka je dostupná v bílé a černé barvě a obsahuje kontrastní oranžové prvky na kolech i řídítkách. Dokážeme ji tedy dobře identifikovat od ostatních modelů.

váží 11,9 kg, Má skládací konstrukci jedním tlačítkem a je vytvořena z pevné a lehké hliníkové slitiny.

Na řídítkách obsahuje i displej s ovládacím prvkem, kde vidíš svou aktuální rychlost, jízdní režim či stav baterie.

Výkonný 350 W motor

KUGO Kirin S1 obsahuje dostatečně výkonný motor, aby zvládl standardní rychlost 25 km / h i při mírném stoupání. 350 W elektrické motory používají i mnohem dražší modely.

Zvládne maximální stoupání 15 ° a maximální nosnost je 100 kg. dostupné jsou 3 rychlostní režimy, Které si můžeš nastavovat v aplikaci nebo displeji podle terénu nebo když chceš šetřit baterii.

Dojezd 25 kilometrů

přístup 25 km není málo ale zase ani mnoho. Standardní číslo při koloběžkách av rámci ceny je více než vyhovující. Baterie má kapacitu 6 Ah.

Dále obsahuje velké 8 "bezdušové kola, Takže se nemusíš bát defektu. Menší nevýhodou je pak horší tlumení nárazů, ale proto obsahuje vpředu i malý tlumič.

Přední světla i podpora aplikace

Samozřejmostí je i pořádně přední LED osvětlení. Vzadu se nachází brzdové světlo. Na řídítkách i podložce na nohy je protiskluzový povrch.

Úplnou novinkou u modelu KUGO Kirin S1 je ovládání přes aplikaci. Můžeš sledovat její polohu, rychlost, statistiky jízdy, vzdáleně ji zamknout či aktivovat vyhledávání hlasem. Název aplikace je OUT.

Kupóny na parádní čínské vychytávky posíláme i e-mailem. 👇

související příspěvky

Komentáře pro "Výrobce nejlevnějších evropských koloběžek má nejnovější model s 350 W motorem vzadu. Má nízkou cenu"

  1. jakub píše:

    Kupón je nefunkční

    1. DealPlanet.sk píše:

      Dobrý den, kupón jsme aktualizovali.

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *