zařízení

KOSPET Prime jsou neskutečné smart hodinky: 1260 mAh baterie, 4G, 2 fotoaparáty i 3 GB RAM

Hledáš nové inteligentní hodinky nabité funkcemi? Zajímavou volbou může být právě nový model KOSPET Prime. Ten nabídne největší kapacitu baterie, jaká kdy byla v 4G hodinkách, stylovou postranní kameru, IPS displej, odemykání tváří a řadu dalších funkcí.

Mají skvělou cenu

Zakoupit si je můžeš v akciové ceně za částku méně než 135 € přes známého prodejce Banggood.


kupónová cena
148,36 €
148,36 €
Kupón
Výprodej

???? Deal Planet TIP: V objednávce doporučujeme zvolit dopravu Prioritní linie EU. Je zcela zdarma a tato doprava ti zaručí doručení bez jakýchkoliv dalších poplatků. Clo a DPH za tebe zaplatí prodejce. Cena ve slevě je tak pro tebe finální, kterou zaplatíš.

šílená výbava

Tělo hodinek je vyrobeno z keramického materiálu a jejich řemínek je standardní silikonový s možností výměny. hodinky KOSPET Prime nabídnou 1,6 "IPS displej s rozlišením 400 x 400 pixelů pokryt blíže nespecifikovaným ochranným sklem.

Ve výbavě mají procesor MediaTek MTK6739, 3 GB RAM, 32 GB interního úložiště či až 1260 mAh baterii. Vzhledem k tomu, že jde o smart hodinky, kapacita je opravdu masivní. Výrobce dokonce tvrdí, že jde o hodinky s největší baterií na trhu.

Silná baterie zajistí výdrž až 168 hodin ve standby režimu nebo až 72 hodin přehrávání hudby či 8 hodin neustálého hovoru. Standardní výdrž při denním používání je však 48 hodin. Baterie se nabije za dvě hodiny.

hodinky obsahují dvě kamery, Jednu postranní 8 MPx pro jedinečné fotografie bez složení hodinek z ruky a druhou 2 MPx na přední straně při ciferníku. Právě ta slouží k další funkci - odemykání tváří.

inteligentní hodinky KOSPET Prime nabídnou i fitness funkce, a to hned 9 rozdílných módů. Po stránce softwaru je k dispozici Android 7.1.1, nechybí technologie Wi-Fi 802.11 a / b / g / n, Bluetooth 4.0 či slot pro SIM kartu na zmíněné 4G připojení (S podporou voltů).

V podpoře sítí je dokonce i evropské pásmo LTE B20 (800 MHz) a hodinky rovněž podporují 2G i 3G konektivitu. potěší přítomnost GPS, GLONASS, ale i zvýšená voděodolnost s certifikací IP67.

Kospet Prime na videu:

související příspěvky

Komentáře pro "KOSPET Prime jsou neskutečné smart hodinky: 1260 mAh baterie, 4G, 2 fotoaparáty i 3 GB RAM"

  1. Igor Fekete píše:

    Neak osobně zkušenosti s těmito hodinkami?

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *