zařízení

Blitzwolf robotický vysavač tvrdě útočí na Xiaomi. Aplikace, sací výkon 2200 pa, LDS laserový systém a lepší cena

Značka Blitzwolf nás mile překvapuje poměrem ceny a kvality produktů. Dalším důkazem je tento robotický vysavač Blitzwolf BW-VC1 se sací silou 2200 Pa, LDS laserovým systémem a výdrží baterie až 3 hodiny.

Cena, jejíž těžko uvěřit

Díky těmto skvělým parametrům ho považujeme za silnou konkurenci pro vysavače od Xiaomi. Přidává tomu i fakt, že jeho cena v EU skladě je s naším kupónem jen 200 €.

Doručení z Evropy je bez dalších poplatků. Doporučujeme zvolit způsob dopravy EU Standard Shipping.


kupónová cena
205,15 €
229,40 €
Kupón
BGUKVC1

Vysoký sací výkon a skvělý laserový systém

Jak už víš, sací síla tohoto vysavače je až 2200 Pa. Oproti Xiaomi vysavačem má až dvě štětiny, díky kterým nezapomene na žádnou špínu. Ve výbavě nechybí ani zmíněný laserový systém detekování okolí (LDS).

Velkou výhodou je i velmi tichý motor, který zaručuje, že tě vysavač během své práce bude rušit opravdu minimální. Vysavač si hravě poradí s překážkami do 2 cm a vysáté špínu najdeme v nádobce s kapacitou 380 ml.

Aplikace se širokou škálou možností

Mobilní aplikace pro vysavač s názvem Blitzwolf nám nabízí opravdu pořádně mnoho možností. Vysavač k ní můžeme připojit buď přes Bluetooth nebo 2.4 GHz WiFi.

V aplikaci můžeme vytvořit až 10 předvolených místností, Které si vysavač zapamatuje. Víme v ní dokonce vytvářet i virtuální stěny, Jimiž zabráníme vysavači dostat se na místa, kde ho nechceme.

Najdeme v ní i možnosti jako nastavení výkonu vysávání, možnost naplánovat, kdy má vysát nebo také možnost zónového čištění.

Pořádná výdrž baterie

Vysavač Blitzwolf má oproti tomu od Xiaomi i delší výdrž baterie. I přesto, že její velikost je také 5200 mAh, dokáže na jedno nabití vysávat až 3 hodiny. Za tento čas vyčistí přibližně 280 m2 plochy.

Nabíjení probíhá přes dobíjecí stanici. Vysavač se po každém dobití vrátí sám na své místo. Při plně vybité baterii trvá kompletní nabití vysavače přibližně 4 hodiny.

Viz si krátké video

Více článků o bláznivých čínských výtvorech posíláme i e-mailem. 👇

související příspěvky

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *