zařízení

Janobike 2000 W je extrémní elektrická koloběžka s dojezdem 80 km a 340 € kupónem v EU skladu

Janobike je čínská značka, kterou zřejmě znát nebudeš. No po tomto produktu si ji určitě zapamatuješ - elektrická koloběžka s výkonem 2000 W, Až dvěma motory, maximálkou 70 km / h a dojezdem až 80 km je opravdu bomba.

A má i bombastickou cenu - ve své kategorii je jedna z nejlevnějších. známý prodejce Banggood ji už má na předobjednávku s neskutečným 340 € kupónem!


kupónová cena
762,49 €
1 107,82 €
Kupón
ISSAMJNB2KEU

Navíc je dostupná z evropského skladu, přičemž doprava EU Priority Mail je zcela zdarma. Domů ti přijde jen za 2 až 7 dní. Prodejce bude první objednávky odesílat po 29. listopadu, takže do Vánoc ji máš určitě doma.

Rychlost až 70 km / ha skvělý dojezd

Koloběžka s rychlostí 70 km / h? To už zní nebezpečně, ale na Janobike koloběžce to zvládneš díky 2000 W motorem. Koloběžka obsahuje dva motory, na každém kole. Zvládne dále maximální stoupání 35 ° a jezdce s hmotností až do 200 kg.

Uvnitř se nacházejí články baterií typu 18650, Které poskytnou neuvěřitelný dojezd 80 km. Nabíjení pak trvá 3-5 hodin.

Velké pneumatiky a skládací konstrukce

Janobike se dokáže bez problémů pohybovat iv náročnějších terénech, za což vděčí svým velkým 10 "pneumatikám. Oproti běžným Elektrická koloběžka tak projde i prudší kopce či nerovným terénem.

Nejen velké pneumatiky, ale já kompletní odpružení se postará o velmi pohodlnou jízdu. O pořádně brzdění se starají kotoučové brzdy založené na EBS brzdovém systému.

Koloběžku je možné i poskládat a její přenášení bude o něco jednodušší. Na řídítkách se nachází i displej, kde vidíš aktuální rychlost, dojezd či stav baterie. Brzdná dráha se zastavila na čísle 1,5 m.

Koloběžka obsahuje dokonce USB rozhraní pro nabíjení tvého smartphonu. Má také přední světlo, klasické zadní a zadní brzdové. Jedná se tak o pořádný stroj, který má velký výkon a proto vyžaduje i více zkušeností.

Více článků o bláznivých čínských výtvorech posíláme i e-mailem. 👇

související příspěvky

Komentáře pro "Janobike 2000 W je extrémní elektrická koloběžka s dojezdem 80 km a 340 € kupónem v EU skladu"

 1. Gurthfin píše:

  Opravdu extrémního. Osobně se cítím nejlépe při 20km / h. 30km / h jen tak po přímé cestě bez hrbol, skar, dlaždice, listí a bláta. A na suché cestě samozřejmě.

  1. Lukáško píše:

   Dik za pomoc při rozhodování 😀 😀 😀

  2. Samuel píše:

   @Gurthifin vy ji máte? přesně tento model janobike t10? chtěl bych vas poprosit o nějakou recenzi z vašeho pohledu plusy minusy a tak. děkuji za odpoved

 2. Samuel píše:

  @Gurthifin vy ji máte? přesně tento model janobike t10? chtěl bych vas poprosit o nějakou recenzi z vašeho pohledu plusy minusy a tak. děkuji za odpoved

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *