zařízení

Zapomeň na klasické termosky. Tato má LCD displej, tělo z nerezové oceli a cenu pod 10 €

Termoska od čínské značky IPRee nám přináší v nízké ceně mnoho zajímavých vychytávek. Snad nejzajímavější z nich je LCD displej, Který nám zobrazuje teplotu tekutiny, či kvalitní miska z nerezové oceli na oddělení čaje od vody.

Přestože nám tato termoska nabízí mnoho, je pořádně levná. S naším kupónem začíná cena jen na 9,98 € a vybrat si můžeš ze čtyř barev.

Kupón pro všechny barvy


kupónová cena
14,48 €
14,48 €
Kupón
výprodej
kupónová cena
14,48 €
14,48 €
Kupón
výprodej
kupónová cena
14,48 €
14,48 €
Kupón
výprodej
kupónová cena
14,48 €
14,48 €
Kupón
výprodej

LCD displej jako ukazatel teploty

Začneme tím nejpoutavějším - displejem. jde o LCD displej se zabudovanými senzory, které snímají teplotu tekutiny v termosce. Tu následně displeji zobrazuje.

Teplotu proto zobrazuje vždy aktuální a správnou, takže o popálený jazyk se už nemusíš obávat. Jelikož displej nemá velkou spotřebu, baterie vydrží opravdu dlouho.

Materiály, rozměry a objem

Termoska má objem půl litru (500 ml), její rozměry na výšku jsou 23 centimetrů a její průměr je 6,5 centimetru. Díky těmto rozměrům ji lze pohodlně nosit například ve stojanech v autě.

Termoska je vyrobena z nerezové oceli, pod kterou má další vrstvy - měděnou, další vrstvu z nerezové oceli (SUS304) a následně vakuovou izolaci, která zabraňuje úniku tepla.

Spodek termosky obsahuje materiál PP, díky čemuž neklouže a nepřijde k nechtěnému vylití.

Odděl svůj čaj od vody

K termosce je přibalen i praktický pomocník - oddělovač na čaj. Ten je, stejně jako zbytek termosky, vyrobený z nerezové oceli.

Do oddělovače jednoduše nasypeš čaj, vložíš ho pod víčko termosky a zabráníš tím, aby byly čajové kousky v každém šálek čaje.

Vybere si každý: 4 barevné varianty

Na výběr máme až ze čtyř barevných provedení a hádej co - kupón platí pro všechny! Vybrat si můžeme z elegantní matné černé či bílé barvy, výraznější červené, nebo prémiového vyhlížející zlaté barvy.

Více článků o bláznivých čínských výtvorech posíláme i e-mailem. 👇

Komentáře pro "Zapomeň na klasické termosky. Tato má LCD displej, tělo z nerezové oceli a cenu pod 10 €"

  1. LukyMacko píše:

    Dá se použít uzávěr termosky jako šálek?

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *