Ostatní

Herní PC židle s podpěrou na nohy má v EU skladu brutálně dobrou cenu

Většinou se zaměřujeme na značkové produkty, které jsou obecně známé, ale občas narazíme u prodejců jako Banggood či Gearbest na produkty, které téměř nikdo nezná a jejich cena je více než výhodná.

Přesně tento případ je herní židle C57742 u prodejce Banggood. Nabízí ergonomický design, podpěrku na nohy, nastavitelné opěradlo či pěkný herní design.

Neskutečná cena v EU skladu

Největší bombou je však dostupnost z evropského skladu a cena as naším kupónem půjde ještě níže. Koupit si ji můžeš výhodnější než samotní Číňané!


kupónová cena
99,76 €
109,73 €
Kupón
AFfbG10

Zboží ti bude doručen od 2 do 5 dní. Doporučujeme dopravu typu EU Standard Shipping Register, Za kterou si musíš připlatit pakatel 0,82 €.

Krásný herní a ergonomický design

Pořádná herní židle musí mít i pořádný herní design. Jak vidíš tato židle splňuje tyto standardy a navíc je i ergonomická.

Původně byla dostupná až ve 4 barvách, ale momentálně jsou to jen 3: modrá, červená a černobílá. Zlatá barva je momentálně vyprodaná.

Nastavitelné opěradlo a výška

Výhodou je jistě pohyblivé opěradlo, které může mít polohu od 90 ° až do 150 °. To přispívá k pohodlnějšímu sezení a můžeš na něm relaxovat.

Samozřejmě samotnou židli lze otáčet v 360 ° a nastavit i výšku židle. To v rozmezí 9 cm.

Pokud by si měl pohodlí málo, můžeš ještě využít výsuvnou podpěrku na nohy. S těmito parametry by si mohl křeslo klidně využít i při odpočinku a ne jen hraní.

nechybí ani podpěrka hlavy ve formě polštáře. Jeho polohu si můžeš přizpůsobit jak chceš, jelikož se uchycuje pomocí gumičky.

kvalitní materiál

Výrobce uvádí, že jejich židle je vyrobena z kvalitního PVC materiálu, který je odolný i vůči škrábancům a tedy snadno se neroztrhá.

Bonusem je ještě polštář na záda. Ten můžeš použít pokud by si potřeboval podporu na kříže.

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *