zařízení

H96 MAX je jeden z nejlevnějších 4K TV Boxů na trhu. Má 4 GB RAM, 64 GB úložiště i Android 9.0

značku H96 pravděpodobně znát nebudeš. No u prodejce Banggood jsou jejich TV Boxy velmi oblíbené, což značí i pozitivní hodnocení 4,9 z téměř 3000 recenzí! 

Na tomto produktu zaujme displej na přední straně, WiFi a Bluetooth připojení, dostatečně velké paměti či příjemný design.

Společnost se věnuje pouze segmentu TV Boxů od roku 2013, což jim umožňuje soustředit se pouze na jeden druh produktů a ty tak přinášet v nejlepší kvalitě za nejnižší cenu.

famózní cena

Prodejce Banggood má H96 Max RK3318 TV Box dostupný v bleskovém výprodeji za velmi nízkou cenu. K dispozici je doprava EU Priority Line, která ti zaručí doručení bez nutnosti platby dalších poplatků.


kupónová cena
31,52 €
31,52 €
Kupón
akce

Displej a ovladač

Design TV Boxu tě určitě zaujme, na vrchní straně je použit zajímavý abstraktní barvený motiv. Má kompaktní rozměry a bohaté rozhraní. Skvělou vlastností je displej na přední straně, který zobrazuje aktuální čas, stav či připojení.

V balení se nachází samozřejmě i ovladač. Možností pro ovládání je tedy několik, použít můžeš i myšku nebo klávesnici díky Bluetooth připojení.

Podpora 4K při 60 fps

Tato malá krabička zvládne dokonce až 4K rozlišení při 60 fps. Používá při tom formáty H.265 / H.264 pro co nejrychlejší komprimaci.

Podporuje řadu formátů jako avi, mkv, mov, iso či mpeg, takže si prohraješ i své vlastní filmy.

Velké paměti, dostatečný výkon

I takový levný TV Box může být nabitý výkonem. Uvnitř se nachází až 4 GB DDR3 RAM a 64 GB interní paměti na data. Oproti takovému Xiaomi Mi TV Boxu je to mnohem výkonnější krabička.

Celý box funguje na 64 bitovém Cortex-A53 čipsetu. Sekunduje mu grafický čip Mali-450 s frekvencí až do 750 MHz. Je založen na operačním systému Android 9.0 s vlastními modifikacemi.

WiFi, Bluetooth a mnoho portů

Aby si mohl využívat aplikace jako YouTube Spotify zda prohlížeč, potřebuješ internetové připojení. To je zajištěno WiFi připojením, ale obsahuje i Ethernetový port na stabilnější připojení kabelem.

Bluetooth 4.0 je alternativou k ovládání. Můžeš přes něj připojit myšku či klávesnici a ovládat tak TV Box pohodlnější.

Samozřejmě, že nemůže chybět Port HDMI, slot na micro SD kartu, Obsahuje i AV port, 1x USB 2.0 a 1x USB 3.0.

Systém s Android 9.0

Jak jsme již zmínili, systém běží na Android 9.0 a rozhraní je modifikované společností. obsahuje i Google Play na stahování různých aplikací. Jedná se tak o plnohodnotný TV Box.

Podporuje i hezčí barvy technologií HDR, Což ještě zlepšuje zážitek ze sledování.

související příspěvky

Komentáře pro "H96 MAX je jeden z nejlevnějších 4K TV Boxů na trhu. Má 4 GB RAM, 64 GB úložiště i Android 9.0"

  1. Petr píše:

    Dobrý den, já si nedávno koupil v tomto obchodě H 96 mini, který má paměť 2 a 16 GB, vypadá dobře, a to co píšete je pěkné, ale nevím jak verze max, ale verze mini je celkem o ničem .. Stahl jsem si tam Netflix a HBO go a obě tyto verze to stahů pro tablet a ne pro android tv, takže ovládání je celkem nepraktické .. to by ale ještě nebylo to nejhorší, ale když to otevřete, a chcete pustit film, tak ten nejde prohrát, protože box nepodporuje skoro žádné formáty pro přehrávání videa, Což pro mě bylo celkem zásadní .. Jo, hraje tam YouTube a to je tak vše .. jak píší, je to verze mini, možná max bude lepší, ale moc bych tomu nevěřil .. to si radši připlatit a koupit si třeba Xiaomi mi box S .. S pozdravem Petr.

    1. M1L4N píše:

      Sorry Petr ale asi ten přístroj nemas, nakolik ho mam já konkrétně verzi 4GB RAM a 32GB úložištěm, a mezi programy je přece VLC player a ten naopak prohra uplne vsetko, tak skoro uplne vsetko mně se zatím nestalo že by něco neprohrál. Jedině co se mu da vytknout je fakt, že USB kluce připojeno se mírně přehřívá, su teple když se vybírají. Da se připojit USB klavesnica takze take super vlastnost, chci v dohledné době skusit instalovat KODI uvidime jak se si s tím poradit

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *