Ostatní

DealPlanet.sk je zcela nový inovativní web pro nákupy z Číny, jaký na Slovensku av Česku dosud nebyl

Nakupování z Číny v posledních letech zažívá obrovský rozmach. Velmi oblíbené je iu Slováků a Čechů, kteří podle statistiky jedné ze Slovenské bank za rok 2017 jen na Aliexpresse "nechali" více než 2,2 milionu eur. Další statistika tvrdí, že 7 z 10 Evropanů nakupuje přes internet.

Není to však jen Aliexpress, kde Slováci a Češi velmi rádi nakupují. Příznivé ceny nabízejí i další čínští prodejci, kterých je opravdu množství. Který z nich však nabízí nejlepší ceny a služby?

zde přichází DealPlanet.sk.

Vítejte na planetě nejnižších a nejlepších cen z čínských e-shopů!

O čem vlastně DealPlanet.sk je?

Primární jde o cenový srovnávač mezi čínskými e-shopy. Na našem webu najdeš nejpopulárnější produkty z Číny za nejlepší ceny. Aktuální porovnáváme ceny ze 6 nejspolehlivějších e-shopů.

I to je naší misí. Vybírat pro tebe jen ty nejspolehlivější e-shopy, u kterých se nebudeš muset bát nechat peníze a kteří mají výbornou zákaznickou péči.

Výhodou je, že všechny ceny na našem webu se aktualizují dennodenně automaticky, takže vždy se ti snažíme zobrazovat nejaktuálnější ceny. U čínských prodejců je totiž známo, že ceny často mění i ze dne na den.

Na našem webu aktuálně najdeš převážně elektroniku, ale v budoucnu plánujeme Deal Planet rozšířit io další segmenty produktů, jako oblečení, domácnost, sporty a jiné.

Kromě cenového srovnávání ti náš web nabízí mnohem, mnohem víc. Na vývoji webu jsme pracovali tvrdě více než 8 měsíců a zde je seznam všeho, co u nás najdeš.

1. Cenové srovnání

Nejinovativnějším funkci našeho webu je právě přímé cenové srovnání. Po otevření produktu tak ihned budeš vědět, který prodejce nabízí daný produkt nejvýhodnější.

S touto cenovou tabulkou se budeš u nás setkávat

Ceny jsou aktualizovány každých 24 hodin pro udržení co nejaktuálnějšího stavu.

2. Slevové kupóny

Pokud už si někdy nakupoval z Číny, určitě víš, že čínští prodejci velmi rádi nabízejí slevové kupóny. Ty ti vědí častokrát ušetřit výraznou sumu peněz.

Kupóny jsou vyznačeny tyrkysovou barvou

U nás najdeš nejlepší kupóny od několika prodejců přehledně, na jednom místě av přímém cenovém srovnání.

Líbí se ti náš nový web?

Přidej se mezi fanoušky Deal Planet a už ti neunikne žádná sleva.

3. Cenová historie

Další z významných funkcí našeho webu je cenová historie pro každý produkt. Každou změnu ceny produktu ukládáme do naší databáze.

Historii cen daného produktu si víš zobrazit v Tabě "Vývoj ceny"

Náš systém ti následně zobrazí, kdy byl produkt nejlevnější. Vždy tak budeš vědět, zda se aktuální cena vyplatí nebo se vyplatí počkat na jinou, lepší slevu.

4. Funkce hlídání ceny

aktuálně připravujeme

V návaznosti na výše zmiňované čekání na lepší slevu, máme řešení i pro tento "problém". Aby si nemusel neustále kontrolovat ceny produktů, stačí, když si jednoduše nastavíš hlídání ceny.

Udělat tak můžeš u každého produktu na našem webu. Stačí kliknout na tlačítko Hlídat cenu, zadat svůj e-mail, požadovanou cenu a jakmile dosáhne produkt cenu, jakou si zadal, přijde ti informace e-mailem.

Na této funkci aktuálně pracujeme a jakmile bude funkční, budeme tě informovat.

5. Možnost sledovat zásilky

Jak jsme psali na začátku, nákupy z Číny ti chceme co nejvíce zpříjemnit a zpohodlnit. Pokud již sis nějaké zboží objednal, přímo na naší stránce můžeš sledovat jeho pohyb!

Udělat tak můžeš přes funkci sledování zásilek, Na kterou najdeš odkaz iv hlavním menu. Stačí vybrat obchod, ze kterého si objednal, vložit sledovací číslo, potvrdit a systém ti zobrazí se ti aktuální informace o tvém balíčku.

6. Recenze obchodů

Nakupovat nejen nejlevnější, ale i bezpečně. Chceme, aby ses nemusel bát nechat v některém z čínských e-shopů své peníze, proto za tebe reálné testujeme čínských prodejců.

Od objednávky, přes platbu, doručení až po reklamace. Toto všechno zkoušíme ještě předtím, než ti zobrazíme nabídky z konkrétního obchodu. všechny recenze obchodů najdeš v odkazu v hlavním menu našeho webu.

Aktuálně také pracujeme na možnosti přidávání hodnocení přímo od zákazníků. Pokud budeš s nákupem u toho kterého prodejce spokojen nebo nespokojen, svůj názor budeš moci vyjádřit již brzy.

7. Speciální výhody od Deal Planet

Speciálně pro naše zákazníky jsme si připravili extra výhody, které získáš nákup přes naši stránku. Jen my ti nabízíme dárky k objednávkám, VIP zákaznickou podporu při řešení jakéhokoliv problému či kupóny na míru.

Nakupovat přes Deal Planet se vyplatí. Přesvědč se sám.

8. Návody, jak nakoupit

Pokud si v nákupech z Číny nováčkem, nevadí. Připravili jsme pro tebe několik detailních návodů, které ti stručně, ale komplexně vysvětlí, jak to celé funguje.

Jak zadat kupón, jakou dopravu zvolit, jak zaplatit? Toto vše se dozvíš v našich návodech.

9. Naše recenze produktů

K tomu všemu ještě i píšeme vlastní články a recenze na produkty, které najdeš na našem webu. Tento obsah najdeš přes hlavní menu v položce Články a návody.

To by bylo z představení našeho webu všechno. Věříme, že se ti pobyt na naší nové stránce bude líbit a splní účel, pro který byla vytvořena.

Jelikož na webu stále pracujeme a vyvíjíme ho, může se stát, že narazíš na nějaké chybičky. Popřípadě máš nápad na zlepšení. Budeme velmi rádi, pokud nám zašleš zprávu přes jakoukoliv kontaktní metodu.

Rovněž nezapomeň odebírat náš slevový newsletter. Posíláme jen ty nejlepší nabídky. 👇

Komentáře pro "DealPlanet.sk je zcela nový inovativní web pro nákupy z Číny, jaký na Slovensku av Česku dosud nebyl"

  1. Jozef Juščák píše:

    Mám zájem o výrobky, zboží v různých oblasti

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *