Ostatní

Čínský nový rok přináší mega akce. Máme 250+ speciálních kuponů od největších prodejců

Oficiální start roku 2020 už máme za sebou, ale naši čínští kamarádi ten svůj teprve budou slavit. Čínský nový rok 2020 se začne 25. ledna a bude rokem potkana. Pro domácí bude tento rok znamenat klid, harmonii, úspěchy a štěstí.

Rok potkana přináší štěstí v investicích

Rovněž je k nim štěstěna nakloněna iv rámci investic. Přesně taková štěstěna se však nakloní ik nám, neboť největší čínští prodejci elektroniky si pro nás připravili parádní kupóny. Právě ty dopomohou k lepší investici do nového smartphonu či elektroniky do domácnosti.

My jsme dali dohromady kompletní seznamy kupónů určených pro oslavy Čínského nového roku od nejznámějších prodejců Banggood, Gearbest i Geekbuying. Najdeš je všechny na jednom místě v naší brutální kupónové tabulce. Dostaneš se k ní přes tlačítko výše.

💡 Doporučujeme, aby sis naši tabulku uložil do záložek v prohlížeči. Do tabulky přibývají nové kupóny, jakmile jejich čínské e-shopy zveřejní. Aktualizovaná je minimálně jednou každých 24 hodin, během celého roku.

Tipy k používání kupónové tabulky

Získáš 11 našich výhod:

I při nákupu přes tabulku získáváš všechny naše výhody. Pokud si je náhodou nepamatuješ, všechny najdeš v našem článku.

Přepínání mezi listy:

V naší tabulce máme několik archů s kupóny, přičemž každý z nich je jasně popsán. Přepínat se můžeš mezi nimi klasicky. Tabulku lze otevřít nejen na počítači, ale i přes smartphone. Pro smartphony doporučujeme aplikaci Google Tabulky.

Naše tabulka obsahuje více listů. Můžeš se mezi nimi proklikávat

Jak vyhledávat produkty:

V našich tabulkách najdeš stovky produktů. Pokud tě zajímá jen jeden konkrétní, pro který chceš vyhledat kupón, stačí na klávesnici stisknout klávesovou zkratku CTRL + F. Pokud si tabulku prohlížíš přes smartphone, jednoduše přes horní menu (3 tečky) zvolíš "Najít a nahradit", zobrazí se ti vyhledávací řádek a napíšeš název produktu.

Jak zkopírovat kupón a přejít do obchodu:

Jednoduše. V případě počítače pouze označíš kupón myší a zkopírovat. Pokud jdeš přes smartphone, stačí podržet prst na políčku s kupónem a kliknout na kopírovat. Následně stačí kliknout na odkaz uvedený hned za kupónem. Vybrat si dokonce můžeš, jestli chceš zobrazit cenu produktu v eurech nebo v českých korunách.

Nejlepší kupóny posíláme i e-mailem. Přihlas se k odběru. 👇

související příspěvky

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *