zařízení

Blitzwolf má parádně TV SoundBar i s možností propojení se subwooferem. Xiaomi by mělo mít na pozoru. Máme k nim i kupóny

Blitzwolf je čínská značka, která se zřejmě inspirovala politikou giganta Xiaomi - také chtějí přinášet cenově výhodné produkty se stále dobrou kvalitou.

Jejich dva Soundbar sklidily úspěch u prodejce Banggood. BW-SDB1 soundbar má z 500 recenzíhodnocení 4,9 a BW-SDB2 s displejem také stejně 4,9.

Černý soundbar BW-SDB1 má oblíbený Banggood za skvělou cenu, hlavně díky výhodnému kupónu.

Bílá verze je o něco dražší, ale obsahuje také displej a navíc je možné jej propojit i se subwooferem Blitzwolf BW-SW2 s výkonem až 70 W.


kupónová cena
70,08 €
81,80 €
Kupón
BGSDB1B
kupónová cena
92,85 €
92,85 €
Kupón
nedostupné

Při obou produktech je námi doporučená doprava EU Priority zcela zdarma a balík ti přijde od 7 do 15 dní.

Černý soundbar na detailní video recenzi

Oba SoundBar s dálkovým ovladačem i Bluetooth připojením

Jejich společnou velkou výhodou jsou přibaleny dálkové ovladače. Pokud ho máš tedy připojený na TV, nemusíš vsávať a mačkat manuálně tlačítka ale pohodlně vše řídit z pohovky přes ovladač.

Samozřejmě nechybí ani možnost bezdrátového připojení pomocí Bluetooth 4.2. Dále obsahují i ​​bohaté rozhraní s AUX, optickým portem, koaxiální či USB na přehrávání hudby z flash disku.

SDB1 má 60 W a 6 reproduktorů

První generace SoundBar má slušný výkon 60 W ao pořádný zvuk se stará až 6 reproduktorů společně s 2 membránami. Jedná se o pořádného konkurenta pro Xiaomi soundbar a to zejména nízkou cenou.

Nahradí tak plochý zvuk tvé televize a zážitek ze sledování bude na zcela jiném levely.

Kromě zmíněných portů má SDB1 ještě navíc HDMI ARC port, které obsahují již všechny modernější TV. Má i smart funkci automatického zapnutí podle televize.

Jeho šířka je 35 cm zejména kvůli lepšímu prostorovému zvuku. Váha se zastavila na čísle 1,8 kg. Bluetooth připojení má dosah přibližně 15 metrů.

Druhá o trochu dražší generace is displejem

BW-SDB2 nabízí prémiovejší stříbrný vzhled, displej na přední straně i s dotykovými ovládacími prvky a možnost připojit subwoofer přes speciální Bass extension port.

Rozložení reproduktorů je u tohoto produktu zvolené odlišně od první generace. má 4 hlavní reproduktory a 2 nízko-frekvenční. Podporuje i 2.1 audio channel.

související příspěvky

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *