zařízení

BlitzWolf má parádně smart hodinky s barevným displejem, vodě odolností či 15 denní výdrží pod 20 €!

značku BlitzWolf možná už znáš. Je známá zejména svými výrobky jako jsou nabíjecí kabely, adaptéry či jiné příslušenství pro smartphony. No v portfoliu mají i smart hodinky, které svou neuvěřitelnou cenou a výbavou útočí na populární Xiaomi Mi Band 4.

Velmi nízká cena

Smart hodinky BlitzWolf BW-HL1 jsou dostupné u prodejce Banggood v bleskovém prodeji a cena tě určitě zaujme. Doporučujeme ti zvolit dopravu AirParcel Registr, která je za menší poplatek, ale balík budeš mít pod kontrolou díky sledovacími číslu.

Jelikož jde o produkt s hodnotou nižší než 22 €, celní poplatky se na něj nevztahují. Cena je tak pro tebe finální.


kupónová cena
17,14 €
23,46 €
Kupón
BGHU422

Barvený displej a 15 denní výdrž

Hodinky nabízejí čtvercový tvar jako Apple Watch či Amazfit Bip. Právě tím od Xiaomi konkurují a cenou je dokonce překonávají.

mají barevný IPS displej s úhlopříčkou 1,3 "a rozlišením 240 x 240 pixelů. Je možné nastavit dokonce i úroveň jasu.

Při standby režimu baterie vydrží 15 dnů, Při běžném používání je to od 7 do 10 dní. Baterie má kapacitu 180 mAh a nabíjení trvá 2 hodiny. Nabíječka funguje na principu magnetického nabíjení, což určitě množství z vás ocení.

Vodě odolnost IP68, měření tepu i aktivit

Skvělou vlastností je určitě vodotěsnost IP68. Dají se použít i při plavání při maximální hloubce 1 metr po dobu 30 minut. To je tedy skvělá výbava pro 20 € hodinky.

obsahují také snímač pro měření tepu. Při jakékoliv aktivitě tedy můžeš sledovat, jak pracuje tvé srdce.

Samozřejmostí je i měření dalších aktivit jako chůze, běh, cyklistika či sporty jako fotbal. rovněž dokáží monitorovat spánek.

Notifikace a ovládání hudby

Můžeš si nastavit, ze kterých aplikaci ti budou chodit oznámení, a tak jako u běžných dražších hodinkách sledovat své sociální sítě. Přes hodinky je možné přijmout / odmítnout hovor.

Pokud si pustíš na smartphonu hudbu, hodinky ti umožňují zastavit / spustit písničku, přetočit další či předešlou.

Náramek se dá jednoduše odstranit, a tak si ho můžeš bez problémů vyměnit za jiný. Má délku 198 mm. Aby toho nebylo málo, hodinky disponují funkcí vzdálené kamery. Můžeš vidět tedy na hodinkách to, co točí snímač na smartphonu. Komunikace funguje přes Bluetooth 4.0.

související příspěvky

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *