návody

Jak nakupovat na Gearbest: Kde vložit kupón, registrace i výběr dopravy

Prodejce Gearbest se pyšní "titulem" největší čínský e-shop s elektronikou. Na trhu působí jen od roku 2013 a na špičku se tedy stihl vyšvihnout za poměrně krátkou dobu.

Spolu s velikostí, silou a spolehlivostí tohoto prodejce souvisí i výborné nabídky zejména na různou čínskou elektroniku. Příznivé ceny je možno dosáhnout díky limitovaným kupónem, bezstarostné doručení zase výběrem správné dopravy.

Často dostáváme otázky, jak správně nakoupit na stránce Gearbest, jak uplatnit kupón či vybrat dopravu. Přinášíme tedy rychlý a přehledný návod, jak projít celým nákupním procesem a neudělat přitom žádnou chybu.

???? Deal Planet TIP: Před samotným nákup se ujisti, že máš nastavený dostatečný limit na platbu kartou přes internet. Provést tak můžeš přes Internet Banking nebo bankovní aplikaci v smartphonu.

???? Deal Planet TIP 2: Stránky Gearbestu jsou dostupné v slovenská aj českém jazyce. Překlad je strojový, ne plnohodnotný, proto to třeba brát v úvahu. Pokud máš však problémy s angličtinou, nákup ti to určitě usnadní.

Gearbest v češtině -> KLIKNI SEM
Gearbest v češtině -> KLIKNI SEM

❗Priateľské upozornění: Pokud ve svém smartphonu či počítači používáš nějaké rozšíření, například pro cenovou historii z Aliexpressu nebo jiných obchodů, doporučujeme ti ho odinstalovat. Kvůli těmto rozšířením můžeš přijít o výhody od nás, jakou je například rozšířená zákaznická podpora.

Návod je rozdělen na dvě hlavní části:

Nákup přes počítač

1. Jako první bod je nutné se v e-shopu Gearbest zaregistrovat. Pokud ještě tedy nemáš účet, registraci vykonáš po kliknutí na tento odkaz. Postup je stejný jako v každém jiném obchodě - vyplníš e-mail, heslo a potvrzovací kód, klikneš na "Registrace"(Registrovat) a obratem dostaneš potvrzovací e-mail, ve kterém budeš vyzván k potvrzení účtu.

Pokud již máš účet, tak se jen přihlásit.

2. Nyní je důležité kliknout na fialové tlačítko Chci To v cenové tabulce na našem webu. V případě, že nabízíme k produktu kupón, Rovnou si ho jedním kliknutím zkopíruj. Budeš ho potřebovat, abys dosáhl skvělou slevu.

3. Budeš přesměrováni na konkrétní produkt v obchodě Gearbest. Produkt zrychleně koupíš přes tlačítko "Kup nyní"(Koupit nyní).

4. Následně budeš přesměrován přímo do části s potvrzením objednávky. Jako první zadáš svou adresu. Pokud ji ještě nemáš vyplněnou, ihned budeš vyzván k přidání nové adresy. Vyplň svou adresu BEZ diakritiky.

5. Po zadání adresy přichází na výběr dopravy. Pokud jde o dražší produkt nad 40 €, výchozím bývá zvolena doprava Prioritní linie EU. Tuto volbu ponechejž, protože jde o doručení, při němž neplatíš žádné poplatky navíc - clo a DPH vyřídí přímo prodejce.

Poznámka: U některých produktech je jsou výběr dvě dopravy - EU priority Line (DPD) aj EU priority Line. Je zcela jedno, kterou zvolíš, obě dopravy fungují stejně. Rozdíl je jen v doručovací společnosti - v prvním případě jde o DPD kurýra, ve druhém o DHL.

6. Dostáváš se do předposledního kroku - zadání slevového kupónu. Zkopírovaný kupón z naší stránky jednoduše vložíš do okénka označeného jako Zadejte kód kupónu (Vlož kupón) a potvrdíš tlačítkem aplikovat (Aplikovat).

Po aplikování kuponu potvrdíš celou objednávku tlačítkem Objednat (Objednat). Následuje stránka s výběrem platební metody.

7. Posledním krokem je výběr platební metody - zaplatit můžeš PayPalem, bankovní kartou či dokonce i přes Google Pay. My doporučujeme PayPal, ale jakýkoliv způsob platby je zcela bezpečný.

Celou objednávku potvrdíš tlačítkem Plaťte (Zaplatit nyní). Následně budeš přesměrován do platební brány, kde už jen zadáš příslušné údaje.

Nákup přes mobil

Pokud preferuješ nákup přes smartphone, ať už přes mobilní verzi webu nebo mobilní aplikaci Gearbest, máme přesný postup i pro tebe. Kroky jsou velmi podobné, jako v případě nákupu na počítači.

1. Zaregistrovat se / přihlášení e-shopu Gearbest kliknutím na tento odkaz.

gearbest registracia

2. Pokud v cenové tabulce na našem webu nabízíme kupón, zkopíruj si ho a následně klikni na fialové tlačítko Koupit.

gearbest dealplanet kupon

3. Budeš přesměrováni na stránku Gearbest. V produktu klikni na tlačítko "Kup nyní"(Koupit nyní), zobrazí se ti menší okno, kde vybereš požadovanou barvu produktu a znovu klikneš na Buy Now.

4. Následuje zadání tvé adresy. Klikni na položku Shipping address (Adresa doručení) a vyplň své údaje. POZOR: Adresu je třeba zadávat bez diakritiky, tedy bez háčků a čárek. Jinak může nastat chyba v tisku adresního štítku a balík nemusí dorazit správně.

gearbest adresa mobil

5. Po vyplnění adresy přichází řada na volbu dopravy. Při telefonech a obecně produktech dražších než 22 € doporučujeme volit dopravu Prioritní linie EU. Zajistí doručení bez celních poplatků a DPH. To vyřídí prodejce.

Hned pod dopravou můžeš vidět možnost Shipping Insurance - pojištění zásilky. Toto je prodejcem doporučeno, v případě ztráty balík ti ihned vrátí peníze.

gearbest doprava mobil

6. A konečně přicházíme k bodu, kdy zadáš zkopírovaný slevový kupón. Nejprve klikni na položku "aplikovat kupony"(Aplikovat Kupóny), otevře se ti další podstránka, kde klikneš políčka"Zadejte kód kupónu"(Vložit Slevový Kupón) a potvrdíš tlačítkem"Předložit"(Potvrdit).

7. Dalším krokem je volba platební metody - doporučujeme platit přes PayPal nebo kreditní / debetní kartou.

gearbest platba

8. V úplně posledním kroku jen potvrdíš objednávku kliknutím na tlačítko Place Order (Potvrdit Objednávku). V závislosti na zvolené platební metodě budeš přesměrován na stránku PayPalu nebo stránku banky, kde jen zadáš údaje své karty a zaplatíš.

gearbest place order

Hotovo.

Jakékoliv dotazy nám můžeš na live chat, do Facebook zpráv nebo e-mailem. Jsme tu pro tebe.

související příspěvky

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *