Ostatní

Využij 11 výhod nákupu přes Deal Planet, které jinde nezískáš

Nákupy zboží z Číny se za poslední roky staly velice populárními i mezi Slováky a Čechy. Stále více lidí začíná upřednostňovat nákup z Číny před nákupem od lokálních prodejců.

Důvody jsou jednoznačné - mnohem lákavější ceny a stoupající kvalita služeb pro zákazníky. My se snažíme nákup zboží z Číny ještě více zjednodušit a učinit je pro tebe pohodlnější.

Jak funguje nákup "přes" Deal Planet?

Na začátek je třeba vědět, že pod pojmem nákup "přes" Deal Planet nemyslíme přímý nákup na našem webu. fungujeme totiž jako zprostředkovatel nákupu, Ke kterému ti často nabídneme speciální kupón, ale hlavně výhody, které ti nedá nikdo jiný. Všechny výhody nákupu přes nás najdeš popsány níže.

Jak tedy nakoupíte "přes" Deal Planet? Jednoduše. Všechny produkty a články, které u nás najdeš, obsahují speciální odkazy. Na základě kliknutí na tyto odkazy se objednávka po transakci zapíše i do našeho systému. My z tvůj nákupu dostaneme malou provizi, díky níž můžeme provozovat web a všechny naše služby. Cena zboží se v žádném případě nijak nezvýší, právě naopak, díky kuponem, které u nás najdeš, výrazně ušetříš.

Právě na základě identifikace objednávky, tedy čísla objednávky, ti umíme poskytnout níže popsané výhody. Pokud tedy chceš získat všechny z nich, je důležité, aby si nakoupil přes naše speciální odkazy. Ty jsou vždy umístěny ve fialových tlačítkách.

Kliknutí na fialové tlačítko "Koupit" je důležitý krok pro získání našich výhod.

 

Naše výhody se nevztahují na objednávky provedeno přímo přes web prodejců nebo jiného zprostředkovatele.

S kterými e-shopy spolupracujeme?

V produktech na našem webu nebo v článcích můžeš najít nabídky několika prodejců. Všechny výhody však primárně poskytujeme na objednávky od třech nejspolehlivějších prodejců - Gearbest, Geekbuying a Banggood.

V produktech na našem webu můžeš najít i odkazy na jiných prodejců, například Aliexpress, ke kterým zatím kromě nižší ceny a pomoci s nákupem nenabízíme extra zákaznický servis (reklamace či vyřešení ztraceného balíku).

Prodejců jsme vybrali na základě našich dlouholetých zkušeností z nákupů na těchto stránkách. V každém e-shopu máme svůj vlastní kontakt, Který nám pomáhá dennodenně řešit otázky a případné problémy našich zákazníků. Právě díky dobrým dlouholetým vztahům dokážeme nabídnout výhody, jaké nikde jinde nezískáš.

Ještě dokud se dostanete ke konkrétním výhodám, chceme dodat, že zákaznický servis, Který nabízíme, se vztahuje na jakýkoli produkt zakoupený prostřednictvím našich odkazů.

Pokud náhodou na našem webu nenajdeš produkt, o který máš zájem, objednat ho můžeš přes odkazy výše. K dispozici máme kupóny na 90% produktů z výše zmíněných e-shopů a velmi rádi ti je poskytneme přes zprávy nebo e-mail. Stačí se nám ozvat.

seznam výhod

 1. Speciální kupóny s reálnými, až 80% slevami
  Velmi dobré vztahy a dlouholetá spolupráce se třemi největšími prodejci poskytuje speciální výhody pro naše zákazníky. Často u nás najdete speciální kupóny, jaké vám nikdo jiný nedokáže nabídnout. Tyto v drtivé většině zasíláme do našeho newsletteru, Takže je určitě dobré se přihlásit k odběru. Najdete je ale i v našich článcích. Pokud chcete o speciálních nabídkách vědět okamžitě, jak je vydáme, stačí kliknout na červený zvonek v levém dolním rohu stránky a povolit zasílání notifikací.
 2. Ke každé objednávce smartphonu ochranné sklo na displej zdarma
  Pokud objednáte smartphone přes naše odkazy a vyplníte tento formulář, Zašleme vám ochranné sklo na displej zcela zdarma. Váš nový telefon tak bude chráněn ihned od začátku.
 3. Vždy nejlepší ceny
  Díky spolupráci se třemi předními čínskými prodejci vám vždy umíme nabídnout tu nejlepší cenu. Neustále monitorujeme vývoj cen a nabídku kuponů a neunikne nám žádná sleva.
 4. Vytvoříme vám kupón na míru
  Máte zájem o nějaký Xiaomi i ne-Xiaomi produkt a potěšila by vás sleva? Stačí nám napsat do zpráv na Facebook stránceInstagram nebo e-mailem a my pro vás zařídíme kupón na míru.
 5. Nákup přes nás je vždy bezpečný
  Spolupracujeme a doporučujeme pouze ověřených a spolehlivých prodejců. O své peníze se tak absolutně nemusíte strachovat. Nákupem přes nás se vám nikdy nestane, že vám dorazí prázdná krabice, kameny, sláma nebo neoriginální produkt.
 6. Žádné ztracené nebo nedoručené balíky
  Garantujeme doručení každé objednávky, kterou provedete přes naše odkazy. Pokud by se i náhodou stala nepravděpodobná situace, že vám balík nedorazí, naše podpora vám s problémem ochotně pomůže. Díky dobrým vztahům máme speciální vyjednávací podmínky a odkomunikovať vrácení peněz pro nás není žádný problém.
 7. Chybějící zboží?
  Objednali jste více produktů najednou, ale něco vám v balíku chybí? Obraťte se na nás. rovněž vám zdarma zašleme redukci na naše zásuvky, Jestliže v balíku bude chybět (mnoho čínských produktů má čínské koncovky).
 8. Neustálá online podpora
  Nevíte si rady při komunikaci s prodejcem? Chcete změnit adresu v objednávce nebo platba neproběhla úspěšně? Jakýkoliv problém s vaší objednávkou dokážeme v co nejkratším čase vyřešit. Stačí, když nám napíšete. Jsme online téměř neustále.
 9. Záruka a reklamace v rámci Evropy
  Přestal vám fungovat produkt tak, jak by měl? Žádný problém. S reklamacemi u čínských prodejců máme bohaté zkušenosti av rámci 1-leté záruky dokážeme vyřešit i na první pohled neřešitelný problém. Pokud jste se rozhodli produkt vrátit, vyřídíme pro vás ty nejlepší podmínky vrácení peněz. Produkt s hodnotou do 50 dolarů vyměníme za nový. Díky evropským servisním centrům také nebudete muset zasílat produkt do Číny. Se vším vám ochotně poradíme.
 10. Pomoc s nákupem
  Pokud jste v nakupování od čínských prodejců začátečník nebo potřebujete poradit ohledně výběru správné dopravy, naše podpora vám ochotně s nákupem pořadí. Stačí nás kontaktovat prostřednictvím zprávy na FacebookInstagram nebo klasicky, e-mailem.
 11. Poradenství při výběru produktu
  Uvažujete nad koupí nového smartphonu, notebooku nebo vychytávky do domácnosti? Víme, co bude pro vás v dané cenové kategorii to nejlepší. Rovněž víme, kde daný produkt koupíte nejvýhodnější.

Seznam výhod budeme postupem času aktualizovat a doplňovat o nové výhody. Už nyní připravujeme další bonusy, které získáš nákupem přes odkazy našeho webu. Být návštěvníkům a zákazníkům Deal Planet se rozhodně vyplatí. Vyzkoušej si to.

související příspěvky

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *